RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range R10057 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range R10057 3.25 Inch SPDT Electric Relay Switch Energy Star
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | R10057 |
| Manufacturer Part # | R10057 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range R10057 Relay Spdt 120v Energy Star