RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range R10050 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range R10050 5.25 Inch Blower Fan Air-Cooled Commercial Cooling
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | R10050 |
| Manufacturer Part # | R10050 |
| Height | 3.6" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 3.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range R10050 Blower Fan Cooling 115v
