Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart R10008 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart R10008 Spark Ignition Module for Vulcan Hart Equipment
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | R10008 |
| Manufacturer Part # | R10008 |
| Height | 2" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range R10008 Spark Ignition Module, New Style Blue Spark Box, Vulcan Hart 900re Series Vs
