RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R100-97 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R100-97 3.85 Inch Bearing with Corrosion Resistance for Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R100-97 |
| Manufacturer Part # | R100-97 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R100-97 Bearing
