RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R100-96 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R100-96 2.4 Inch Needle Bearing Steel for Commercial Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R100-96 |
| Manufacturer Part # | R100-96 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R100-96 Needle Bearing
