RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R100-30Z mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R100-30Z 7.2 Inch Main Shaft Assembly for Varimixer Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R100-30Z |
| Manufacturer Part # | R100-30Z |
| Height | 4" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 18.15" |
| Weight | 13.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R100-30Z Main Shaft Assembly
