RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana R0654180 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana R0654180 OEM Screw Pan Hd 8-20 X 3/8 Zinc Fastener
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | R0654180 |
| Manufacturer Part # | R0654180 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana R0654180 Material Zinc, Thread 8-20 X 3/8
