RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator R06003 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator R06003 1 1/8 Inch Diameter Rubber Bumper for Refrigeration
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | R06003 |
| Manufacturer Part # | R06003 |
| Height | 1.13" |
| Width | 1.19" |
| Depth | 1.88" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator R06003 Bumper Recessed (25079) (1 1/8 Od X 1 L
