RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04.42.349.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R04.42.349.00 14 Inch Full Pan with Drain Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04.42.349.00 |
| Manufacturer Part # | R04.42.349.00 |
| Height | 8" |
| Width | 14" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04.42.349.00 Kit Mu Full Pan W/drain