RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04.40.129.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R04.40.129.00 0.85 Inch Grcd 1p Door Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04.40.129.00 |
| Manufacturer Part # | R04.40.129.00 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04.40.129.00 Kit Grcd 1p Door Assembly