RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04.40.095.00 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R04.40.095.00 Curved Front Glass Panel Tempered Safety Glass
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04.40.095.00 |
| Manufacturer Part # | R04.40.095.00 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04.40.095.00 Front Glass Curved Grcd 2pd