RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco steam tables and food wells.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04.24.022.00 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R04.24.022.00 18 Inch Door Assembly Stainless Steel with Precision Fit
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04.24.022.00 |
| Manufacturer Part # | R04.24.022.00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 20.7" |
| Weight | 6.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04.24.022.00 Kit Fdw Door Assembly