RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04.12.203 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R04.12.203 16 Inch Door Assembly to Fit Hatco Refrigeration
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04.12.203 |
| Manufacturer Part # | R04.12.203 |
| Height | 2.1" |
| Width | 15.9" |
| Depth | 24.4" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04.12.203 Kit Grjw 3 Door Assly
