RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04.12.043.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R04.12.043.00 12 Inch Breath Protector Grade 42 Airflow Barrier
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04.12.043.00 |
| Manufacturer Part # | R04.12.043.00 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 48" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04.12.043.00 Kit Breath Protector Gr 42