RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04.08.664.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R04.08.664.00 7 Inch Wire Guard Screw In for 18 Inch Heating Units
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04.08.664.00 |
| Manufacturer Part # | R04.08.664.00 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04.08.664.00 Kit Wire Guard Screw In 18"ib