RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04-05-356 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R04-05-356 11 Inch Crumb Tray Long OEM Durable Food-safe Construction
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04-05-356 |
| Manufacturer Part # | R04-05-356 |
| Height | 2.7" |
| Width | 11.45" |
| Depth | 15.6" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04-05-356 Kit Crumb Tray Long
