RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R03-40-105-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R03-40-105-00 3/8 Inch Drain Valve Brass for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R03-40-105-00 |
| Manufacturer Part # | R03-40-105-00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R03-40-105-00 Kit Drain Valve Brass 3/8"
