RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R03.40.058.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R03.40.058.00 4 Inch Plumbing Kit Straight Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R03.40.058.00 |
| Manufacturer Part # | R03.40.058.00 |
| Height | 1.9" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R03.40.058.00 Kit Plumbing Straight Fsd
