RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R03.12.048.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R03.12.048.00 6.7 Inch Flexible Heat Trap Kit Stainless Steel with Attachments
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R03.12.048.00 |
| Manufacturer Part # | R03.12.048.00 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 16" |
| Weight | 2.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R03.12.048.00 Kit Heat Trap Flex "s" Imp.