FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R03.12.013B.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R03.12.013B.00 14 Inch Heat Exchanger Stainless Steel OEM Unit
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R03.12.013B.00 |
| Manufacturer Part # | R03.12.013B.00 |
| Height | 9.75" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 18.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R03.12.013B.00 Kit Heat Exchanger Pmg 100