RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco specialty cooking equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R03.02.081.00 specialty cooking equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R03.02.081.00 6.5 Inch Solenoid Valve for Cold Well
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R03.02.081.00 |
| Manufacturer Part # | R03.02.081.00 |
| Height | 4.15" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 14.6" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R03.02.081.00 Kit Solenoid Valve Cold Well