RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett R0278 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett R0278 Inch Door Handle Kit for Blodgett Ovens with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R0278 |
| Manufacturer Part # | R0278 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R0278 Door Handle Kit Cos 20/2 01