Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket countertop hot food display warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco R02.30.266.12 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.30.266.12 12 Pack 40W Light Bulb Kit for Commercial Kitchens
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.30.266.12 |
| Manufacturer Part # | R02.30.266.12 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.30.266.12 Light Bulb Kit 12pk 40w 250v
