RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-30-132-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-30-132-00 3.75 Inch Ballast for Commercial Lighting Systems
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-30-132-00 |
| Manufacturer Part # | R02-30-132-00 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-30-132-00 Kit Ballast 120 277v 50/60hz
