RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.30.061.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.30.061.00 Lamp Holder 4.05 Inch OEM Hot Display with 65 Inch Leads
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.30.061.00 |
| Manufacturer Part # | R02.30.061.00 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.30.061.00 Lamp Hold Twin 65" Leads 200c