RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.21.040.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.21.040.00 5.9 Inch Spark Cable Kit for Gas Appliances
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.21.040.00 |
| Manufacturer Part # | R02.21.040.00 |
| Height | 0.9" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.21.040.00 Kit Spark Cable Conv Pmg 60