RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco heated shelf food warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-21-022-00 heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-21-022-00 Gas Ignition Module Stainless Steel with Compact Design
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-21-022-00 |
| Manufacturer Part # | R02-21-022-00 |
| Height | 2.35" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-21-022-00 Ignition Module
