RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco -R02-19-006 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco -R02-19-006 3.9 Inch OEM Toggle Switch Kit 20A 2-Pole Switch
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | -R02-19-006 |
| Manufacturer Part # | -R02-19-006 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco -R02-19-006 Switch Kit Toggle 20a 2p 2pole
