RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco toasters and breakfast equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-16-117 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-16-117 2.7 Inch Hi Limit Stainless Steel for Hatco Toaster
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-16-117 |
| Manufacturer Part # | R02-16-117 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-16-117 Hi-limit 300f, Hatco Toaster Tq-1200
