RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.13.346.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.13.346.00 3.85 Inch Proximity Switch Kit for Foodservice
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.13.346.00 |
| Manufacturer Part # | R02.13.346.00 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.13.346.00 Proximity Switch Kit Fsd/fdwd