RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.12.159.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.12.159.00 5.1 Inch Fan Blade OEM Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.12.159.00 |
| Manufacturer Part # | R02.12.159.00 |
| Height | 0.8" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.12.159.00 Kit Dhwbi Fan Blade