RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco -R02.12.052.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco -R02.12.052.00 8.35 Inch Exhaust Motor Electric to Ventilate
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | -R02.12.052.00 |
| Manufacturer Part # | -R02.12.052.00 |
| Height | 6.85" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 4.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco -R02.12.052.00 115v Exhaust Motor Hatco