RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket toasters and breakfast equipment.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco R02-12-024-00 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-12-024-00 3.3 Inch Electric Gear Motor for Hatco Toaster Tq
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-12-024-00 |
| Manufacturer Part # | R02-12-024-00 |
| Height | 5.5" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-12-024-00 Gear Motor [ 120v ] [2.0amp ], Hatco Toaster Tq ( Not For Tq-10) Trh
