FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-12-012-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-12-012-00 6.85 Inch Blower Motor Electric Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-12-012-00 |
| Manufacturer Part # | R02-12-012-00 |
| Height | 6.55" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-12-012-00 Kit Blower Motor Fs 230v 50 60
