RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-08-212 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-08-212 47-1/2 Inch electric heating element
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-08-212 |
| Manufacturer Part # | R02-08-212 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 49" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-08-212 115v 360w 47-1/2" ( Bracket To End Of Terminal ), Hatco, Warmer Grsds-52d, Hs2-503 Gral-51d.
