RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.08.137D.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.08.137D.00 3 Inch Electric Kit for Commercial Equipment
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.08.137D.00 |
| Manufacturer Part # | R02.08.137D.00 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.08.137D.00 Kit Ele Gr18 350w 208v ( .260)
