RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-08-136E countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-08-136E 6.95 Inch Heating Element Electric OEM Components
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-08-136E |
| Manufacturer Part # | R02-08-136E |
| Height | 0.95" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 22.4" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-08-136E Heating Element
