Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco R02.08.115D.00 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.08.115D.00 56-1/2 Inch Diameter Heating Element Electric
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.08.115D.00 |
| Manufacturer Part # | R02.08.115D.00 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 57" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.08.115D.00 56-1/2" .260 Diameter Element 240v 1400w, , , Hatco Warmers
