RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-08-004D countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-08-004D 3.15 Inch Electric Heating Element 575w OEM Heat Source
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-08-004D |
| Manufacturer Part # | R02-08-004D |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 32.4" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-08-004D Element 20v 575w
