RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.05.007.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.05.007.00 7.85 Inch Electric Air Heating Kit Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.05.007.00 |
| Manufacturer Part # | R02.05.007.00 |
| Height | 1.55" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 10.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.05.007.00 Kit Ele 1050w 120v Air
