RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-04-713-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-04-713-00 4.7 Inch Electric Element Kit 9000 Watt
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-04-713-00 |
| Manufacturer Part # | R02-04-713-00 |
| Height | 4.25" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-04-713-00 Element Kit 480v 9000w
