RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.03.052.02 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.03.052.02 0.8 Inch Fuse Kit 15 Amp 2 Packs
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.03.052.02 |
| Manufacturer Part # | R02.03.052.02 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.03.052.02 Kit Fuse 15 Amp Tq 1200 2 Pack
