RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-01-297-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02-01-297-00 3.85 Inch Stainless Steel OEM Kit for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-01-297-00 |
| Manufacturer Part # | R02-01-297-00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-01-297-00 Kit Inf.s.s.120v 0 100%
