RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) R0104 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) R0104 12 Inch Stainless Steel Wire Rack - Durable for Commercial Use
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | R0104 |
| Manufacturer Part # | R0104 |
| Height | 0.5" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) R0104 Rack Ss Wire 1/1 101 Combiking