RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R00010500 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R00010500 24.5 Inch Door Gasket Set 4 Piece Gray Hard Rubber
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R00010500 |
| Manufacturer Part # | R00010500 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 24.1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R00010500 Door Gasket Set, [ (2) 24.5" & (2) 20.75" ] [hard Rubber ] ] Gray ], 4 Piece Total, Hatco Food Warmer Fshc
