RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R00-04-0003-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R00-04-0003-00 24 Inch Drawer Hardware Metal Alloy Assembly with Durable Design
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R00-04-0003-00 |
| Manufacturer Part # | R00-04-0003-00 |
| Height | 8.75" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R00-04-0003-00 Kit Hdw Drawer Assembly
