RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop warmers and display cases.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R00-01-0124-00 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R00-01-0124-00 10 Inch Door Gasket 4 Pieces for Hatco Cabinet
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R00-01-0124-00 |
| Manufacturer Part # | R00-01-0124-00 |
| Height | 2.35" |
| Width | 10" |
| Depth | 18.05" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R00-01-0124-00 Door Gasket 4 Pieces, 20-1/4" X 20-5/8", Hatco Holding Cabinet Fshc-7 Serie
