RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R00.01.0122.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R00.01.0122.00 2.9 Inch Door Gasket Kit for Commercial Units
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R00.01.0122.00 |
| Manufacturer Part # | R00.01.0122.00 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 23.55" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R00.01.0122.00 Kit Door Gasket W/a Fst As.220
