RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R00-01-0002-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R00-01-0002-00 15 Inch Inner Door Kit Stainless Steel with Sealed Fit
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R00-01-0002-00 |
| Manufacturer Part # | R00-01-0002-00 |
| Height | 1.15" |
| Width | 15.1" |
| Depth | 16.3" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R00-01-0002-00 Kit Inner Door Grhd 2p
