RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon commercial countertop mixers (5-8 qt).
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon QURB40 commercial countertop mixers (5-8 qt)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon QURB40 2.65 Inch Metal Bearing OEM for Food Equipment
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | QURB40 |
| Manufacturer Part # | QURB40 |
| Height | 2" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon QURB40 Bearing (k L44643)
